Strzelcy Bramek:Marcin Kaczmarek 45min,55min

Widzew:Mielcarz-Broź,Bieniuk,Abbes,Dudu-Ostrowski,Panka,Pinehrio,Kaczmarek-Oziebała,Bartovic(45minOkachi)

Wisła:Pareiko-Chavez,Kikut,Diaz,Nunez-Sobolewski(45minSzewczyk),Małecki,Melikson-Boguski,Smolarek,Garguła

Faule:11-12
Rzuty rożne:3-8
Strzały:16-15
Strzały celne:4-3

45min-Oziębała mija na skrzydle Nuneza i Dośrodkowuje. Piłkę piąstkuje Pareiko lecz tak niefortunnie,że odbija się ona od Kaczmarka i wpada do siatki.
55min-Panka podaje piłkę z głebi pola do Kaczmarka a on z pierwszej piłki z 16 metra trafia idealnie w okienko, Pareiko bez szans.

Chavez doznał nie groźnej kontuzji będzie mogł zagrać w następnej kolejce.

Ostatnio zmieniony przez Eustachy dnia Pią 21:02, 30 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz

sędziował:Paweł Gil

Ruch:Peskovic-Szyndrowski,Grodzicki,Djokic,Josl-Grzyb,Lisowski,Straka,Zienczuk-Jankowski,Niedzielan

Bełchatów:Sapela-Fonfara,Lacic,Szmatiuk,Popek-Baran,Zbozien,Nowosielski,Kosowski,Bozok-Nowak

Posiadanie piłki:54-46
Faule:10-9
Rzuty rożne:0-2
Strzały: 11-11
Strzały celne:2-6

44min-Kosowski prostopadle między obrońcami podaje do Bozoka który zalicza asyste.Słowak przyjmuje piłkę i biegnie w stronę bramki po czym podaje do Nowaka a ten trafia do pustej bramki i jest 1-0 dla Gości.
49min-Wojciech Grzyb poćągnoł prawą flanka mijając przy tym Popka.Doświadczony pomocnik zalicza asystę, dośrodkowuje na środek pola karnego, Piłkę przyjmuje Jankowski i Plasowanym strzałem w długi róg wyrównuje stan meczu.
61min-Kolejna groźna akcja Bełchatowian zakończona drugim golem Nowaka.Osimiokrotny reprezentant Polski dostaje podanie z głębi pola od Zbozienia , mija Djokica i mocnym strzałem po ziemi pokonuje Peskovica.
66min-Nowak kompletuje Hat-Tricka , po indywidualnej akcji zdobywa Gola .
86min-Po dwójkowej akcji Bozok-Nowosielki ten drugi znajduje się na 11 metrze i strzałem po ziemi pokonuje Peskovica.Asysta Bozoka

sędziował:Daniel Stefański

Legia:Skaba-Wawrzyniak,Żewłakow,Ostrzołek,Rzeźniczak-Radovic,Lambertz,Wolski,Novo -Ljuboja,Blanco

Zagłębie:Isailovic-Rymaniak,Osyra,Korcsmar,Kowalczyk(70min Costa)-Dudek(65min Bilek),Rachwał(60min Famulski),Pawłowski,Cywka,Sernas-Woźniak

Posiadanie piłki:51-49
Faule:11-10
Rzuty rożne:4-4
Strzały:15-7
Strzały celne:7-1

Ostatnio zmieniony przez Eustachy dnia Sob 13:39, 31 Mar 2012, w całości zmieniany 2 razy

sędziował:Szymon Marciniak

Podbeskidzie :Milan Jovavić-Juraj Danćik (72min - Bartłomiej Konieczny), Słamowir Cieniała, Ondrej Sourek, Krzysztof Król- Piotr Malinowski,Dariusz Łatka,Liran Cohen ( 83min - Matej Náther), Mariusz Sacha (72min - Marek Sokołowski)- Adrian Sikora,Ivan Ćurić

Jagiellonia:Grzegorz Sandomierski-Jorge Anchen,Piotr Celeban,Thiago Rangel,Patrik Mráz-Rafał Grzyb (80min Burkhardt),Radosław Majewski,Tomasz Bandrowski,Tomasz Kupisz,Aleksandyr Tonew (70min Seratlic)-Tomasz Frankowski (70 min Skavysh)

Posiadanie piłki:46-54
Faule:23-6
Rzuty rożne:3-1
Strzały:3-17

18min-Akcja pod polem karnym gospodzarzy.Mraz biegnie lewym skrzydłem.Podaje piłkę po ziemi w pole karne gdzie jest Frankowski.Były reprezentat polski przyjmuje piłkę, chce ją dośrodkować do Kupisza lecz jej to lotu przecina Cienciała i strzela bramkę samobujczą.
23min-Kolejna akcjia gość.Tonev dostaje piłkę od Majewskiego schodzi z nią do środka i zagrywa prostopadle do Frankowskiego, który sprytnym strzałem w krótki róg pokonuje serbskiego bramkarza Podbeskidzia.
51min-Podbeskidzie na kolanach.Frankowski faulowany przez Soureka w polu karnym.Sam porzkodowany wynierza sprawiedliwość.
66min-Kolejny gol dla popularnej Jagi. Tym razem Frankowski asystuje a strzela Tonev.Były reprezentant polski znalazł się w bocznym sektorze boiska i dośrodkował na nabiegającego Toneva, który strzałem z pół woleja zdobywa swoją pierwszą bramkę w barwach klubu.

sędziował: Dawid Piasecki

ŁKS:Bogusław Wyparło-Szymon Solski,Antoni Łukasiewicz,P.Klepczarek,Seweryn Gancarczyk-Grzegorz Bonin,Maciej Iwański,Paweł Sasin(75min Smoliński),Wojciech Łobodziński-Marek Saganowski,Marcin Mięciel(50min Bykowski)

Lech:Kotorowski-Jovanovic,Djurdievic,Wołąkiewicz,Kiełbowicz-Injac,Murawski(75min Drygas),Stilic(70min Makuszewski),Wilk,Cwielong-N,Doye

Faule:11-9
Rzuty rożne:3-2
Strzały:7-17
Strzały celne:4-6

4min-Stlilic dostał podanie od Injaca i znalazł się na skraju pola karnego, skąd bardzo ładnym technicznym strzałem wyprowadził Lecha na prowadzenie.

15min-ŁKS wyrównuje !!! Rzut wolny dla Łodźan , do piłki podchodzi Bonin i dośrodkowuje.Doświadczony obrońca Lecha Djurdevic wybija piłkę lecz tak nieudolnie, że jeszcze w polu karnym przejmuje Sasin i strzałem z pierwszej piłki nie daje szan Kotorowskiemu.

20min-Lech znowu na prowadzniu.Kolejorz miał rzut z autu na wysokość pola karnego, Jovanovic wyrzucił piłkę do N'doye senegalski napastnik spokojnie przyjął piłkę i zagrał na 18 metr do Wilka a ten strzałem z pierwszej piłki zdobywa bramkę.

90min-Rudniew dobija ŁKS. Ćwielong podaje Łotyszowi , który na 16 metrze przepycha Klepczarka i oddaje bardzo mocny strzał na bramkę , Wyparło bez szans.

*Drygasa nie wprowadziłem na plac gry gdyż kontuzji doznał Wilk a za niego wbiegł Gol
**Kontuzja wilka nie jest poważna może zagrać w kolejnym meczu.

Ostatnio zmieniony przez Eustachy dnia Sob 21:07, 31 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz
Eustachy

Posty: 330

PostWysłany: Sob 21:08, 31 Mar 2012    Temat postu:

Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 0-3

Walkower bo w składzie Lechii jest zbyt dużo obcokrajowców.

Eustachy

Posty: 330

PostWysłany: Nie 13:03, 01 Kwi 2012    Temat postu:

Śląsk Wrocław-Górnik Zabrze 4-2
Strzelcy Bramek:Diaz 22min , 45min ; Pietrasiak 25min; Kaźmierczak 75min- Rodionov 47min , Nakoulma 76min
żółte kartki: Diaz-Danch,Lewandowski,Marciniak
widzów:7890 (394 tys. zł)
sędziował: Adam Lyczmański

Śląsk: Kelemen, Wasilewski, Pawelec,Pietrasiak,Addo-Cetnarski(60min Marins),Kaźmierczak,Grosicki,Kriwiec(70min Madej), Mila- Diaz(70min Voskamp)

Górnik:Skorupski-Danch(65min Bębenek),Szeweluchin,Pazdan,Magiera(65min Marcinika)-Lewandowski(65min Przybylski),Arnason,Thomik,Wodecki-Rodionov,Nakoulma

Cracovia Kraków-Korona Kielce 0-3

Walkower dla Korony za zbyt dużą liczbę obcokrajowców w składzie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.tmoblieekstraklasa10.fora.pl Strona Główna -> Wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)