Strzelcy Bramek:Frankowski 3min,5min; Tonev 27min;Kupisz 30min;Grzyb 48min,74min,79min ;Surma(sam)68min-Traore 39min;Grzelczak 87min

Jagiellonia: Sandomierski- Anchen, Celeban, Rangel, Mráz- Grzyb (80min Burkhardt),Majewski,Bandrowski, Kupisz, Tonew (70min Seratlic)- Frankowski (70 min Skavysh)

Lechia:Skład:Pawłowski-Andriuškevičius,Glik,Madera,Hajrapetjan-Surma,Roger(70min Lukjanovs),Kwiek(80min Machaj),Kosecki(50min Plizga), Traore-Grzelczak

Faule:9-8
Rzuty rożne:2-5
Strzały: 17-8
Strzały celne:9-5

3min-Jaga na prowadzeniu.Madera zbyt krutko wybija piłkę i głową do Kupisza podaje Grzyb.Tomek wrzuca piłkę na noge Frankowskiego a on zdobywa bramkę.
5min-Po raz drugi Frankowski, tym razem bląd popełnia drugi obrońca Lechistów Glik, który traci piłkę pod polem karnym a przejmuje ją Franek i spokojnym strzałem zdobywa bramkę.
27min-Frankowski dostał podanie od Kupisza i poprowadził piłkę aż pod linię końcową boiska. Podał do Toneva a Bługar miał przed sobą pustą bramkę i nie spudłował.
30min-Nokaut.Źle ustawiona linia obrony Gdańszczan przepuszcza prostopadłe podanie Majewskiego do Kupisza. Tommek nie marnuje takiej szansy, wybiega sam na sam i spokojnym strzałem zdobywa bramkę.
39min-Lechia zdobywa bramkę. Grzelczak schodzi na lewe skrzydło i dośrodkowuje na 5 metr , tam na piłkę nabiega Traore i strzałem z pierwszej piłki pokonuje Sandomierskiego.
48min-Pogrom , Jagiellonia zdobywa kolejną bramkę.Prawy obrońca gości chciał podać do Madery ale to zagranie mu nie wyszło , podanie było za mocne i bardzo nie celne na czym skorzystał Rafał grzyb , przjął piłkę w szestnastce Lechi i zdobył bramkę.
68min-Dośrodkowanie Anchena z prawej strony, tor lotu piłki przecina Surma ale tak nie fortunnie że wpada ona do bramki Lechi 6-1 !!!!!!!
74min-Po raz kolejny Jagiellonia a po ra drugi Grzyb.Uderzenie z około 32 metrów wpada obok mocno wysuniętego z bramki Pawłowskiego.
87min-Lechia zdobywa druga bramkę w meczu.Traore mija na prawym skrzydle Mraza i dośrodkowuje do Grzelczaka, który z najbliższej odległości strzela bramkę.
79min-Hat-Trick Grzyba.Uderzenie z 20 metra wpada w okineko bramki Lechi,

sędziował:Sebastian Jarzębak

Śląsk:Kelemen-Wasilewski,Pietrasiak,Pawelec(36min Elsner),Addo(70min Pejovic)-Cetnarski,Kaźmierczak,Grosicki,Marins(60min Cetkovic),Kriwiec-Diaz

ŁKS:Velmirovic-Łukasiewicz,Gercaliu,Adamski,Gancarczyk(80min Gieraga)-Sasin(45min Bonin),Dzalamidze,Drewniak,Arłukowicz-Ślusarski,Saganowski(60min Mięciel)

Posiadanie piłki:43-57
Faule:11-8
Rzuty rożne:4-6
Strzały:13-13
Strzały celne:3-3

41min-Gercaliu wyprowadza ŁKS na prowadzenie. Łukasiewicz dogrywa z rzutu wolnego a Gercaliu bez problemów strzałem głową pokonuje Kelemena.
45min-Po podaniu Cetnarskiego Diaz wyprzedza Adamskiego i pewnym strzałem obok bramkarza ŁKS doprowadza do remisu.
74min-Łodźanie znowu na prowadzniu. Gancarczyk dośrodkowuje z lewego skrzydła , pilki przelatuje obok wszystkich zawodników Śląska a zamykający Bonin strzela na pustą bramkę.
76min-Wyrównanie. Czarnogórski bramkasz ŁKS-u wychodzi za daleko z bramki a Cetnarski korzystając z okazji pokonuje go pięknym lobem z 15 metrów.

Ostatnio zmieniony przez Eustachy dnia Pią 10:43, 06 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz

sędziował:Paweł Pskit

Cracovia:Kaczmarek-Nykiel,Nawotczyński,Kosanovic,Puzigaca-Radomski,Budzinski,Ntibazonkiza,Suvorov,Straus-Van der Bizen

Legia:Kuciak-Wawrzyniak,Żewłakow,Ostrzołek(60min Lukimya),Rzeźniczak- Radović(55min Żyro ), Novo,Wolski,Lambertz(70min Vrdoljak)- Ljuboja, Blanco

Faule: 10-5
Rzuty rożne:6-3
Strzały:18-7
Strzały celne:9-3

33min-Dośrodkowanie z rzutu rożnego Radovica i Ostrzołek bez kłopotu pakuje piłkę do bramki strzałem głową.
66min-Cracovia wyrównuje, Straus strzelcem gola.Suvorov dośrodkowuje z rzutu wolnego a wspomniany wcześniej straus pakuje piłkę do bramki.
69min-Legia na prowadzeniu, dośrodkowanie Rzeźniczaka trafia do Żyry który ma idealną okazje do uderzenia na bramkę ale oddaje jeszcze do Wolskiego a on uderzeniem z pierwszej piłki daje Legi prowadzenie.
75min-I znowu remis.Strata Wolskiego na własnej połowie, piłka trafia do Budzniskiego a ten podaje między obrońcami do Van der Bizena, Holender strzałem z prostego podbicia zdobywa pierwszą bramkę w lidze.

sędziował: Daniel Stefańsk

Górnik:Skorupski-Magiera,Pazdan,Bemben,Marciniak-Lewandowski,Danch,Mączynski,Arnanson-Nakoulma,Rodnionov

Widzew: Mielcarz-Dudu, Ukah,Quartey, Broź-Bruno Pinheiro(63min Panka), Kaczmarek,Varga(70min Okachi), Ostrowski(72min Mroźniski)-Matusiak, Oziębała

Posiadanie piłki:55-45
Faule: 7-14
Rzuty rożne:8-4
Strzały: 18-9
Strzały celne:7-4

3min-Bemben dosrodkowuje z rzutu wolnego a Pazdan ucieka kryjącemu go obróńcy i zdobywa bramkę.
37min-Druga bramka dla Górnika.Mączynski biegnie z piłką od połowy boiska , na 20 metrze od bramki Mielcarza decyduje się na strzał i piłka wpada w okienko.

*Ben i Matusiak nie zagrali w tym meczu gdyż wcześniej doznali kontuzji.
**Nie zminiłem w 72min Ostrowskiego poniewaz musiałem zdjać Ukacha.

sędziował: Włodzimierz Bartos

Zagłębie:Isailovic-Kowalczyk,Korcmar,Vidanov,Costa-Pawłowski,Cywka,Dudek,Małkowski-Sernas,Wóźniak

Lech:Kotorowski-Wojtkowiak,Wołąkiewicz,Jovanovic,Henriquez-Gol,Makuszewski,Stilic,Ćwielong-Rudniew,N'Doye

Posiadanie piłki:42-58
Faule: 5-10
Rzuty rożne:1-3
Strzały: 6-10
Strzały celne:1-3

45min-Lech strzela gola do szatni. Gol podaje w pole karne do N'Doye a ten technicznym strzałem zdobywa gola.

sędziował:Adam Lyczmański

GKS:Łukasz Sapela-Mate Lacić,Maciej Szmatiuk,Jacek Popek,Grzegorz Fonfara-Tomasz Wróbel,:Kamil Kosowski,Grzegorz Baran,Miroslav Božok-Dawid Nowak, Żewłakow

Podbeskidzie:Milan Jovanić-Krzysztof Król,Sławomir Cienciała,Ondřej Šourek,Radek Mynář-Mariusz Sacha,Dariusz Łatka,Liran Cohen,Marek Sokołowski-Ivan Ćurić,Adrian Sikora

Wisła Kraków-Polonia Warszawa 0-3

Walkower dla Polonia za zbyt dużą ilosć obcokrajowców w składzie Wisły.

sędziował: Szymon Marciniak

Koron:Małkowski-Kuzera(75min Golański ),Lisowski,Kijanskas, Stano- Lech, Vuković, Jovanović, Kiełb(65min Jamróz), Sobolewski- Korzym(55min Gołbiewski)

Ruch:Perdjic-Szyndrowski,Djokic,Grodzicki,Stawarczyk-Zieniczuk,Malinowski,Lisowski,Janoszka,Jankowski(45min Niedzielan)-Piech(45min abbott)

Posiadanie piłki:57-43
Faule: 19-18
Rzuty rożne:5-3
Strzały: 11-11
Strzały celne: 5-2

17min-Stawarczyk znalazł się pod polem karnym i podał po ziemi do Janoszki który kapitalnym strzałem w krótki słupek daje prowadzenie Ruchowi.
45min-Dośrodkowanie Kiełba, obrońcy Ruchu Chorzów wybijają chaotycznie piłkę i kończy się to źle dla nich. Grzegorz Lech przejmuje piłkę i podaje do Korzyma a ten bardzo mocnym strzałem wyrównuje.
62min-Vukovic przerzuca piłkę za linie obrony Ruchu do Kiełba.Piłkarz wyporzyczony z Lecha podaje do Gołąbiewskiego a ten zalicza wejście smoka 2-1.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.tmoblieekstraklasa10.fora.pl Strona Główna -> Wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)