PostWysłany: Sob 20:52, 07 Kwi 2012    Temat postu: 3 Kolejka

Strzelcy Bramek:Genkov 12min;Bunoza 27min;Smolarek 70min-Woźniak 30min,60min;Małkowski 50min

Wisła:Pareiko-Kikut,Chavez,Bunoza,Brożek-Garguła,Sobolewski,Melikson-Biton,Genkov,Smolarek

Zagłębie:Isailovic-Kowalczyk,Korcsmar,Widanow,Costa Nhamoinesu-Pawłowski, Wilczek,Bílek(45min Rachwał),Małkowski(75min Abwo)-Woźniak(60min Traore(80min Hanzel)),Cywka

Faule: 7-16
Rzuty rożne:4-1
Strzały: 9-12
Strzały celne:5-5

12min-Genkov otrzymuje podanie od Graguły.Isailovic za wcześnie wychodzi z bramki a Bługar zobaczył to i lobem pokonał bramkarza Zagłębia.
27min-Melikson dośrodkowuje na krótki słupek a tam wyskakuje Bunoza i jest 2-0.
30min-Bramka kontaktowa dla Zagłębia.Cywka schodzi do lewej strony i dośrodkowuje a Woźniak pakuje piłkę do bramki obok bezradnego Pareiki.
50min-Zagłębie wyrównuje.Costa dośrodkowuje na długi słupek, tam akcje zamyka Pawłowski i ma przed sobą tylko Pareike.Estoński bramkarz kapitalnie broni uderzenie kapitana Lubinian ale piłkę dobja Małkowski i 2-2.
60min-Druga bramka Woźniaka.Arek dostaje piłkę od Małkowskiego i nie atakowany pędzi z nią ponad 30 metrów i plasowanym strzałem daje prowadzenie Zagłębiu.
70min-I jest 3-3.Kikut wykonuje rzut wolny na środku boiska , mocno wykopuje piłkę w pole karne gości.Błąd popełnia Kowalczyk,piłkę przejmuje Smolarek i z pół woleja pokonuje Isailovica.

*Kontuzje Genkova,Sobolewskiego i Traore nie są poważne.

Ostatnio zmieniony przez Eustachy dnia Sob 20:53, 07 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz

sędziował:Marcin Borski

Ruch:Peskovic-Szyndrowski,Grodzicki,Djokic,Josl-Zienczuk,Lisowski,Straka,Janoszka-Niedzielan,Jankowski

Śląsk:Kelemen-Wasilewski,Pietrasiak,Pawelec,Addo(70min Pejovic)-Cetnarski,Kaźmierczak,Grosicki,Marins(60min Cetkovic),Kriwec(70min Madej)-Diaz

sędziował: Robert Małek

Lechia:Małkowski, Wilk,Vučko,Glik,Janicki-Traore,Kosecki(60 min Dawid Plizga(80min Somma)),Surma(75 min Mateusz Machaj), Bajic-Grzelczak(65 min Simon Cox),Lukjanovs

Cracovia:Kaczmarek-Nykiel,Nawotczyński,Kosanovic,Puzigaca-Radomski,Budzinski,Ntibazonkiza,Suvorov,Straus-Van der Bizen

Posiadanie piłki:49-51
Faule: 12-9
Rzuty rożne:4-3
Strzały: 20-10

14min-Rzut karny dla Cracovi pewnie na bramkę zamienia Straus.W polu karnym faulowany był Suvorov przez Vucke.
18min-Szybka odpowiedzi Lechi i jest 1-1.Kosecki zagrywa prostopadłą piłkę do Lukjanovsa.Popularny "Wania" wybiega sam na sam z Kaczmarkiem i strzela bramkę.
84min-I to jest chyba zwycięska bramka dla Cracovi.Kontra gości, Ntibazonkiza pędzi z piłką około 20 metrów i zagrywa prostopadle do Holendra ,który podaje do Strausa i jest 2-1

sędziował: Wojciech Krztoń

Jagiellonia:Sandomierski-Anchen,Celeban,Rangel, Mráz-Grzyb (80min Burkhardt),Majewski, Bandrowski, Kupisz, Tonew (70min Seratlic)-Frankowski (70 min Skavysh)

Korona:Małkowsk-Kuzera,Lisowski,Kijanskas, Stano(57min Malarczyk)-Lech(65min Lenartowski),Vuković, Jovanović,Kiełb, Sobolewski-Korzym(79min Gołębiewski)

sędziował:Dawid Piasecki

Legia: Skaba- Wawrzyniak,Żewłakow, Lukimya, Rzeźniczak-Kucharczyk, Lambertz,Radovic,Novo(80min Żyro)-Ljuboja,Blanco(60min Hubnik)

Górnik:Skorupski-Magiera,Pazdan,Bemben,Marciniak-Lewandowski,Danch,Mączynski,Arnanson-Nakoulma,Rodnionov

Faule: 7-13
Rzuty rożne:4-5
Strzały celne:4-5

7min-Dośrodkowanie Bembena z rzutu rożengo a piłkę do bramki pakuje nie kryty Pazdan.
10min-Wyrównanie. Ljuboja odbiera piłkę na srodku boiska , podaje do Novo.Hiszpan przerzuca piłkę za linię obrony do Blanco a ten lobuje Skorupskiego.
57min-Legia na prowadzeniu.Blanco na środku boiska osaczony jest przez 4 zawodników Górnika ale znajduje lukę między nimi podaje do Novo a ten strzela i jest 2-1.

Ostatnio zmieniony przez Eustachy dnia Nie 22:55, 08 Kwi 2012, w całości zmieniany 2 razy

sędziował:Paweł Gil

Polonia:Przyrwoski-Baszczyński,Głowacki(55min Kokoszka),Sadlok,Brzyski-Baruchian(75min Cani),Maniche(45min Trałka),Jodłowiec,Jez,Bruno-Sultes

ŁKS:Velmirovic-Łukasiewicz,Gercaliu,Gieraga,Gancarczyk-Arłukowicz,Dzamalidze,Drewniak,Bonin-Saganowski,Ślusarski

Faule: 8-9
Rzuty rożne:6-4
Strzały: 19-5
Strzały celne:9-0

5min-Na lewej stronie Brzyski dośrodkowuje lecz zbyt głęboko , jednak Velimirovic popełnia błąd i zamiast złapać piłkę piąstkuje ją wprost na Sultesa i jest 1-0
15min-Baruchian dośrodkowuje z rzutu rożenego a piłkę do bramki pakuje Jodłowiec strzałem głową.
28min-Bruno pociągnął lewą stroną i dośrodkował na długi słupek do Baruchiana, Izraelczyk mocnym półwolejem pokonał bramkarza Gości.
58min-Dośrodkowanie z rzutu rożnego Baruchiana, obrońcy ŁKS-u w pośpiechu wybijają piłkę ta spada pod nogi Sultesa i mamy 4-0
68min-Akcja znowu w polu karnym Łodźan.Baruchian wpada w pole karne, dośrodkowuje do Bruna.Brazylijczyk wyskakuje i podaje będąc w powietrzu do Jeza a ten precyzyjnym strzałem z 20 matrów zdobywa pierwszą bramkę w barwacz Poloni.

Eustachy

Posty: 330

PostWysłany: Wto 10:01, 10 Kwi 2012    Temat postu:

GKS Bełchatów - Lech Poznań 3-3
Strzelcy Bramek:Nowosielksi 25min;Nowak 28min;Szmatiuk 39min-N'Doye 4min,73min;Makuszewski 77min
żółte kartki:Fonfara
widzów:3300 (82tys. zł)
sędziował:Tomasz Musiał

GKS:Sapela-Fonfara,Lacic,Szmatiuk,Popek-Baran,Zbozien,Nowosielski,Kosowski,Wróbel-Nowak

Lech:Kotorowski-Jovanovic,Djurdievic,Wołąkiewicz,Kiełbowicz-Injac,Murawski(75min Drygas),Stilic(70min Makuszewski),Wilk,Cwielong-N,Doye

Posiadanie piłki:45-55
Faule: 4-3
Rzuty rożne:7-5
Strzały: 11-9
Strzały celne:7-5

4min-Stilic wykazuje się kapitalnym przeglądem Pola i podaje piłkę za linie obrony do N'Doye.Senegaslkie napastnik strzałem w okienko wyprowadzam na prowadzenie Lecha.
25min-Fonfara przedziera się prawą stroną i zagrywa przed pole karne do Nowosielskiego.Młody pomocnik "Brunatnych" mocnym strzałem po ziemi daje wyrównanie.
28min-Wróbel znalazł się na lini pola karnego i prostopadłym podanie m uruchomił Nowaka.Były reprezentant polski nie marnuje takich sytuacji i daje prowadzenie GKS.
39min-Dośrodkowanie Kosowskiego z rzutu rożnego na głowę Szmatiuka, który strzałem pod porzeczkę nie daje szans Kotorowskiemu.
73min-Makuszewski do Wilka a ten z pierwszej piłki do N'Doye.Dame wychodzi sam na sam , mija Sapela i pakuje piłkę do bramki.
77min-Na lewym skrzydle biegnie Ćwielong i nisko dośrodkowuje pod bramkę gośpodarzy.Piłkę do siatki wpych Makuszewski.

sędziował:Radosław Trochiumiuk

Podbeskidzie:Jovanić-Król(75min Dančík),Šourek(83min Demjan ),Mynář,Cienciała-Sacha,Łatka,Cohen,Malinowski(78min Sokołowski)-Ćurića,Sikora

Widzew:Mielcarz-Dudu, Quartey,Ukah,Broź-Pinheiro,Kaczmarek,Varga(55min Ostrowski),Panka(75min Okachi )-Oziębała,Matusiak(45min Ben Dhifallah)

Posiadanie piłki:48-52
Faule: 6-13
Rzuty rożne:2-4
Strzały: 12-7
Strzały celne:5-3

4min-Łatka uderza z dystansu, piłkę do boku paruje Mielcarz ale tam był Malinowski i nie dał szans na oborne tego strzału.
17min-Kaczmarek dośrodkowuje na długi słupek, akcje zamyka Varga i zdobywa pierwszą bramkę w Widzewie Łódź.
63min-Sacha zaczyna z rzutu wolnego.Podaje do Łatki.Łatka uderza z dystansu i zdobywa przepiękną bramkę na 2-1.

*Ben Dhiffalle wprowadziłem w 45min bo MAtusiak doznał kontuzji.
**Demjan wszedł za Sourka ponieważ doznał kontuzji i nie mógł kontynuowac gry.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.tmoblieekstraklasa10.fora.pl Strona Główna -> Wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)