Strzelcy Bramek:Sultes 57min,65min;Dwaliszwili

Widzew: Mielcarz-Ł. Broź, Quartey(50min Abbes ),Ukah,Dudu-Bruno Pinheiro,Varga(65min P. Okachi ),Kaczmarek,Panka(75min Żigajevs )-Oziębała,Matusiak

Polonia:Przyrowski-Baszczyński,Głowacki,Sadlok,Brzyski(12min Cotra)-Jodłowiec,Minichem(75min Trałka),Jez,Bruchian,Bruno-Sultes(75min Dwaliszwili)

Rzuty rożne:4-4
Strzały: 11-13
Strzały celne:5-3

*Kontuzja Brzyskiego nie jest poważna.

Ostatnio zmieniony przez Eustachy dnia Nie 12:37, 15 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
Eustachy

Posty: 330

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4-4
Strzelcy Bramek:Blanco 6min,30min;Wolski 87min;Lukimya 93min-Diaz 4min,45min,75min ;Krivets 40min
żółte kartki:Pietrasiak,Addo,
widzów:18520 (555tys. zł)
sędziował:Robert Małek

Legia:Skaba-Wawrzyniak, Żewłakow,Lukimya,Rzeźniczak- Kucharczyk(45min Wolski), Lambertz,Radovic,Novo(80min Żyro)-Ljuboja(80min Hubnik), Blanco

Śląsk:Kelemen-Wasilewski,Pietrasiak,Pawelec(67min Pejovic),Addo-Cetnarski,Kaźmierczak,Grosicki,Marins(60min Cetkovic),Kriwec(70min Madej)-Diaz

Posiadanie piłki:51-49
Faule: 5-12
Rzuty rożne:4-6
Strzały: 14-9
Strzały celne:5-5

*Pejovic wszedł za Pawelca ,ponieważ doznał on kontuzji.
**Pietrasiak zszedł bo doznał kontuzji
***Ich kontuzje nie są poważne

Eustachy

Posty: 330

PostWysłany: Pon 21:02, 16 Kwi 2012    Temat postu:

Lechia Gdańsk - Łódzki KS 6-0
Strzelcy Bramek:Grzelczak 5min;Surma 22min;Lukjanovs 27min;Janicki 39min;Kosecki 45min;89min Cox
Czerwone kartki:Gieraga
Żółte Kartki:Wilk-Gieraga,Dzamalidze,Arłukowicz
widzów:22600 (1 mln zł)
sędziował: Radosław Trochiumiuk

Lechia:Małkowski-Wilk,Vučko,Glik,Janicki-Traore ,Kosecki(60min Plizga),Surma(75min Surma),Bajic-Grzelczak(65min Cox),Lukjanovs

ŁKS:Wyparło-Gieraga,Łukasiewicz,Gancarczyk-Bonin(75min Iwański),Dzalamidze(60min Sasin),Drewniak,Arłukowicz-Saganowski,Ślusarski,Mięciel(85min Kujawa)

Posiadanie piłki:35-65
Faule: 5-11
Rzuty rożne:5-6
Strzały: 13-4
Strzały celne:8-0

5min-Kosecki do Grzelczaka.Były napastnik Widzewa wychodzi sam na sam z bramkarzem Widzewa i 1-0.
22min-Faul dla Lechi na lini pola karnego ŁKS-u. Do piłki podchodzi Surma i strzałem w okienko zdobywa bramkę.
27min-Grzelczak ogrywa Łukasiewicza i podaje piłkę Lukjanovsowi.Popularny "Wania" nie daje szans na obrone Wyparle.
39min-Kosecki dośrodkowuje z rzutu rożnego , do piłki stara się dojść Glik lecz jest faulowany przez Bonina.Rzut karny na bramkę zamienia Janicki.\
45min-Lukjanovs zbiega na skrzydło i dośrodkowuje w pole karne, akcje zamyka Kosecki i zdobywa bramkę.
89min-Podanie do Traore, pomocnik Lechii podaje po ziemi do Coxa a on zdobywa 6 bramkę dla gospodarzy.

*Kontuzja Saganowskiego nie jest poważna.

Ostatnio zmieniony przez Eustachy dnia Pon 21:18, 16 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
Eustachy

Posty: 330

PostWysłany: Pon 21:16, 16 Kwi 2012    Temat postu:

Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 3-3
Strzelcy Bramek:Bosacki 7min;Frankowski 50min,68min-Bartczak 19min;23min;Radomski 47min
żółte kartki:
widzów:4168 (145 tys. zł)
sędziował:Włodzimierz Bartos

Jagiellonia:Sandomierski- Celeban,Bosacki,Rangel,Mráz-Majewski,Bandrowski,Kupisz,Skavysh ,Tonew- Gikiewicz(45min Frankowski)

Cracovia:Kaczmarek-Suart,Żytko(45min Kosanovic),Nykiel,Struna-Bartczak,Radomski,Ntibazonkiza,Visnakovs(65min Szałachowski)-Grzelak(85min Matulevičius ),Van der Bizen

Posiadanie piłki:53-47
Faule: 9-10
Strzały: 20-12
Strzały celne:6-7

7min-Majewski dośrodkowuje z rzutu rożnego wprost na głowę Bosackiego, doświadczony obrońca zdobywa bramkę.
19min-Zytko z rzutu rożnego , Nykiel uderza piłkę głową ale jego strzał broni Sandomierski, dobjia jeszcze Bartczak i jest 1-1.
23min-Bartczak idealnie uderza z 30 metrów w okienko bramki Jagieloni i jest 2-1 dla krakowian.
47min-Ntibazonkiza szarżuje prawym skrzydłem i dośrodkowuje w pole karne, piłkę uderza Radomski i jest 3-1.
50min-Prostopadłe podanie Toneva mineło całą obrone Cracovi i trafiło do Frankowskiego , który zdobywa bramkę kontaktową.
68min-Wyrówanie !!! Po raz drugi Frankowski.Dośrodkowanie z rzutu rożengo Mraza, piłka leci w ręce Kaczmarka lecz w ostatniej chwili uprzedza go Frankowski i 3-3.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.tmoblieekstraklasa10.fora.pl Strona Główna -> Wyniki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)